Kuaför Mobilyaları Modelleri, Fiyatları

Müşteri memnuniyetini ve müşterinin rahatlık düzeyini en üst standartlara çıkarmak kadın erkek fark etmeksizin her kuaför salonunun görevidir. Genel olarak tüm mobilya ve aksesuarlarda firma garanti süresi bir yıl ile üç yıl arasında değişir. Bunun için kuaför mobilyaları fiyatları ve kuaför mobilyaları modelleri hakkında bilgi vereceğiz.

Kuaför Mobilyaları Modelleri
Kuaför Mobilyaları Modelleri

Berber Tezgahları Nasıl Seçilir? Fiyat Aralığı Nedir?

Berber tezgahlarında genellikle ahşap ve ahşap görünümlü malzeme kullanılarak tasarlanır. Tek lavabolu ve çift lavabolu olarak dizayn edilir. Renk olarak natural ahşap tonundan koyu kahverengiye kadar olan her renk seçeneğine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Yaklaşık on çeşit farklı model seçeneği vardır. Bazı modellerde siyah metal malzeme kullanılarak modern bir görünüm elde edilmiş, bazısında ise bohem hava verilmeye çalışılmıştır. Berber tezgazlarının fiyatları 11.000 ila 19.000 TL arasında değişir.

Berber Koltuğu Nasıl Seçilir? Fiyat Aralığı Nedir?

Berber koltuklarında genelde siyah renk hakimdir. En çok tercih edilen renk olduğu için piyasada daha fazla sayıya sahiptir. Ancak açık renk tercih etmek isteyenler için krem ve gri renklerde de üretilir. Siyah dışında yeşil, kırmızı ve bordo gibi renk seçenekleri yaygındır. Berber koltuğu genelde deri olarak üretilir. Etrafında ise ahşap malzeme kullanılır. Ortalama olarak 4.500 TL- 14.000 TL arasında fiyatları değişiklik gösterir.

kuafor-mobilyalari
Kuaför Mobilyaları Modelleri

Kuaför Tezgahları Nasıl Seçilir? Fiyat Aralığı Nedir?

Kuaför tezgahları, berber tezgahlarına göre üçlü gibi daha çoklu bir yapıya sahip olabilir. Genelde ikili ya da üçlü şekilde üretimi yapılır. Berber tezgahlarında olduğu gibi açık tondan koyu tonlara doğru ahşap renk seçenekleri mevcuttur. Bu kuaför mobilyaları fiyatları modelleri bağlamı da tüm kategorilerde olduğu gibi değişiklik gösterir. Genelde tezgahın üst kısmında ayna yer alır. Bazen etrafında ışıklandırma olsa da genelde sade şekilde dizayn edilmişidir. Ortalama olarak 7.200 ila 24.000 TL bandında piyasada bulunur. Düşük fiyatların tekli, yüksek fiyatların da ikili-üçlü şekilde üretildiği göz önünde bulundurulmalıdır.

Kuaför / Makyaj Koltuğu Nasıl Seçilir? Fiyat Aralığı Nedir?

Kuaför mobilyaları modelleri için koltuk en fazla renk seçeneğinin olduğu alandır. Beyazdan siyaha kadar her tonda kuaför koltuğu bulabilmeniz kolaydır. Bu da mekanın eşya uyumunu sağlarken size yardımcı olacak artıdır. Malzeme olarak genelde deri kullanılır. Ancak berber koltuklarına göre şekil itibariyle de daha çok seçeneği vardır.

Fiyat olarak 1.800 TL ile 6.800 TL arasında kuaför koltuğu bulabilirsiniz. Makyaj koltuğu içinde fiyat standartları aynıdır. Sadece yapı olarak kuaför koltuğundan biraz daha farklıdır. Mesela kuaför koltuğunun arka kısmında geriye doğru başın konulmasına yardımcı olan bir aparat yoktur. Ancak makyaj koltuğunda makyaj yaparken müşterinin geriye doğru başını yatırması şart olduğu için bu aparat bulunur.

kuafor-mobilyalari
Kuaför Mobilyaları Modelleri

Kuaför Mobilyaları Modelleri Yıkama Setleri Ve Fiyatları

Lavabo ve tekli koltuktan oluşan yıkama setleri diğer ekipmanlara nazaran daha standarttır. Ancak standart oluşu renk ve model seçeneği açısından çeşidi olmaması anlamına gelmez. En çok siyah deri model yıkama seti üretilir. Ama krem, kahverengi, gri, yeşil, taba ve kırmızı renkleri de vardır. Üstelik diğer kuaför mobilya modelleri gibi deri ağırlıklı değil başka tür kumaşlar kullanılarak da üretimi yapılır. Tezgahlarda olduğu gibi ikili şekilde de satın alınabilir. Bu kuaför mobilyaları fiyatları 4.600-20.500 TL arasında satılır.

Manikür & Pedikür Setleri Ve Fiyatları

Manikür & pedikür setleri aynı zamanda spa koltuğu olarak da kullanılır. Bu setlerde koltuk ve lavabo ile bağlantıyı sağlayan malzemeler değişiklik gösterir. Ahşap, metal, plastik veya mermer görünümlü malzeme kullanılabilir. Siyah ve kahverengi deri, üretimde en çok kullanılan materyallerdir. Büyük işletmelerde ikili ya da üçlü şekilde bulunabilir. Fiyat aralığı olarak 9.700 TL’den başlayıp 17.000 TL’ye kadar yükselir.

Ağda Yatakları Ve Fiyatları

Ağda yatakları iki türlüdür. Birisi sedye şeklinde diğeri ise daha işlevsel olan, orta kısmından koltuk gibi pozisyon değiştirilebilen modeldir. Bu sayede ağda esnasında müşteri rahatça uygun şekli alabilir. Beyaz, pembe, siyah ve kahverengi gibi pek çok renk seçeneği bulunan ağda yataklarında genellikle beyaz renk tercih edilir. En çok üretilen renktir. Ayrıca deri malzeme kullanılır. Ağda yataklarının fiyat aralığı 1.250 TL – 6.800 TL arasındadır.

Kuaför Mobilyaları Modelleri

Kuaför Mobilyaları Modelleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sepet

Bizi Arayın !
Back to Top