Kuaför Salon Mobilyaları

Kuaför Salon Mobilyaları Kurulduğu günden itibaren tam kalitede ürünler vermeyi amaçlayan site, ülkemiz başta olmak üzere İngiltere, Almanya, Hollanda, Fransa ve Bulgaristan gibi Dünya’nın pek çok yerine güvenli ve hızlı teslimat gerçekleştirir. 35 yılı aşkın süredir hizmet vermeye devam eden bu site müşteri memnuniyetine önem veriyor.

Kuaför Salon Mobilyalarının Garantisi Var Mıdır?

Kuaför koltukları, berber koltukları ve tezgâhları gerçek deriden imal edilmiştir. Bu ürünler müşterilerin rahatını ön planda tutan son derece kullanışlı ürünlerdir. 360 derece dönen koltuklar kuaför salon mobilyaları içerisinde kolayca sipariş edilebilir. Kuaför Salon Mobilyaları Toplam garanti zamanı 1 yıl ila 3 yıl arasında değişiklik gösterebilir. Ürün fotoğrafları ile beraber sunulan bu ürünlerde birbirinden farklı renk seçenekleri de alıcılara sunuluyor.

Bir başka seçenek olan berber tezgahı da hem telefondan hem de Whatsapp’tan sipariş edilebilir. Ürünün ambalajında kullanma talimatı ile garanti belgesi de yer alıyor. Türkiye’nin bütün semtine hızlı teslimat ile gönderilen mobilyalar kullanıma direkt hazır olarak gönderiliyor. Tezgahlar çift veya üç aynalı olarak kendi içinde farklı seçeneklere ayrılıyor.

Kuaför Salon Mobilyaları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kuaför mobilyaları müşterilerin konforunu sağlamak açısından oldukça önemlidir. Hem görünüşüyle hem de kalitesiyle söz ettiren mobilyaların kullanılması gerekir bu yüzden kuaför mobilyası kuaför ya da berberler tarafından özenle seçilmelidir. Kuaför mobilyası alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden bazıları şunlardır:

  • Konforlu olması
  • Dayanıklı ve sağlam olması
  • Dış görünüşünün güzel olması
  • Kolayca temizlenebilir olması

Yukarıdaki özelliklere sahip mobilyalar hem kullanıcıların hem de kuaför ya da berberlerin işlerini kolaylaştırır.

Kuaför Salon Mobilyaları

Berber Koltuğu BRH 102

Göz alıcı renk tasarımı olan bu koltuk müşterilerin boyuna göre kolayca ayarlanabilir. Ayrıca müşterilerin ayaklarını koymaları için ayaklığa da sahiptir. Farklı renk seçenekleri sayesinde berber salonunuza en uyumlu rengi seçerek salonunuzda modanın zirvesini yaşatabilirsiniz.

Berber Koltuğu BRH 102
Berber Koltuğu BRH 102

Berber Koltuğu BRH 119

Klasik ve şık tasarımı ile en çok tercih edilen berber koltukları arasında bulunur. Geniş oturma koltuğu ile kullanıcıların rahatı amaçlanmıştır. Ayak ve kol koymak için özel yerleri vardır. Yapısı deri görünümlüdür ve temizliği oldukça kolaydır. Hızlıca kurulu bir şekilde adresinize teslim edilir.

Berber Koltuğu BRH 119
Berber Koltuğu BRH 119

Berber Tezgahı BRH 623

Ahşap görünümlü şık bir berber tezgahıdır. Sağ ve sol tarafta olmak üzere 2 tane spot aydınlatması bulunur. 2 tane çekmeceye sahiptir. Alt tarafında 2 adet kapaklı dolap bulunur. Sağda 4 solda 4 olmak üzere 8 tane rafa sahip vitrini bulunur. Ayrıca çok amaçlı kullanım için lavaboya da sahiptir.

Berber Tezgahı BRH 623
Berber Tezgahı BRH 623

Berber Tezgahı BRH 614

Ahşap ve beyaz renginin birleşimiyle oluşturulmuş şık bir dolaptır. Geniş salona sahip berberlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği tezgah türlerinden bir tanesidir. Toplamda 9 çekmecesi ve 2 tane de lavabosu vardır. 2 adet geniş aynası bulunur.

Bayan Kuaför Tezgahları BRH 2044

Ahşaptan yapılmış, makas ve gül desenleri işlenmiş şık bir tezgahtır. 2 adet geniş aynası vardır. 3 adet çekmecesi, 3 adet kapaklı dolabı vardır. 3 tane de rafı vardır. 3 adet spot aydınlatması bulunur. Siyah ve ahşap rengin eşsiz buluşması ile oluşturulmuş bir modeldir.

Bayan Kuaför Tezgahları BRH 2013

Modern ve klasik tarzın birleştirilmesi ile oluşturulmuş bir modeldir. 2 adet elips şeklinde aynası vardır ve 2 tane de çekmecesi bulunur. Küçük kuaför salonlarının rahatlıkla kullanabileceği bir modeldir.

Bekleme Koltuğu BRH 3058

Deriden yapılmış klasik tarzda bir koltuktur. 1-3 kişi rahatlıkla oturabilir. Leke tutmayan kaygan yapısı ile kolayca temizlenebilir.

Bekleme Koltuğu BRH 3054

Tek kişilik ve şık tasarımlı bir modeldir. Müşterinin rahatlığı ön planda tutularak hazırlanmıştır.

İletişim

Site ile iletişime geçmek oldukça kolaydır çünkü site açık adres, cep telefonu numarası, e- posta hesabı gibi bütün iletişim adreslerine sahiptir. Üyeler diledikleri yerden site ile iletişime geçebilirler.

Sitenin hızlı iletişim adresi pazartesi ve cumartesi günleri sabah 9 dan akşam 6 ya kadar açıktır. Kuaför salon mobilyalarına dair her türlü sorularınızı sorarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıca sitenin facebook, whatsapp, twitter ve pinterest gibi pek çok farklı sosyal medya hesabı da bulunuyor. Bu hesaplar üzerinden de site ile iletişime geçebilirsiniz.

Etiket


Kuaför Salon Mobilyaları